fbpx

Reklam

Yılın beklenen filmi Spider-Man: No Way Home’dan yeni bir sahne paylaşıldı

0

Yılın en çok beklenen filmlerinden birisi olan yeni Spider-Man filmi Spider-Man: No Way Home’dan yeni bir sahne paylaşıldı.

Paylaşılan sahnede Doctor Strange ve Spider-Man‘i görüyoruz. Daha önce çıkan fragmanlarda da bu sahneden kısa kesitler görmüştük. Belli ki bu sahnedeki olayların ardından filmdeki asıl olaylar başlıyor. Bu sabah saatlerinde filmin ilk inceleme puanları gelmişti ve ilk puanları bir hayli heyecanlandırıcıydı. Bahsi geçen sahneyi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Spider-Man 3, yani Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021’de yayınlanacak. Konuk olması beklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bunlardan Willem Dafoe, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı.

Reklam

Konuk olacak isimler dışında filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, J. K. Simmons, Jacob Batalon, Jon Favreau ve Marisa Tomei gibi daha önceki filmlerde gördüğümüz isimler yer alıyor.

Spider-Man No Way Home Yeni Sahne

[youtube=https://twitter.com/PlayStation/status/1470763005675720707]

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: