fbpx

Reklam

Xbox Game Pass’ten bir güzel haber daha: Total War: Warhammer III, ilk günden Game Pass’te

0

Yayıncılığını Sega’nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Creative Assembly’nin yaptığı Total War serisinin yeni oyunu Total War: Warhammer III, geçtiğimiz aylarda 2022’nin ilk aylarına ertlenmiş ve net bir tarih verilmemişti. Şimdi ise hem çıkış tarihi açıklandı hem de Game Pass müjdesi verildi.

İlk Günden Game Pass’te

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre Total War: Warhammer III, 17 Şubat 2022’de çıkışını yapacak. Oyun çıkış gününde Xbox Game Pass’e de eklenecek. Xbox Game Pass özellikle bu yıl birçok büyük çaplı oyunu ilk günden Game Pass’e getirerek kesinlikle birçok oyuncunun sevgisini kazandı.

PC için çıkış yapacak olan oyun ayrıca şu anda Epic Games ve Steam üzerinden de ön siparişe açık durumda. Oyunun yayınlanan son fragmanını ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Total War: Warhammer III Fragman

Dünyanın ve onun önemsiz savaşlarının çok ötesinde saf, kötücül büyünün bir boyutu vardır: Kaos Diyarı. Fani zihinler için anlaşılmaz ve korkunç bir yerdir. Güç vaatleri fısıldar ama orayı görmek, onun tarafından baştan çıkarılmak demektir. Ruhunu ona teslim etmek demektir. Ona dönüşmek demektir.

Reklam

Bağlarını koparmak ve dünyayı şeytani bir yozlaşmaya boğmak isteyen dört Yıkıcı Güç buranın hakimidir. Veba Tanrısı Nurgle, Aşırılık Lordu Slaanesh, Yol Bozan Tzeentch, Kan ve Katliam Tanrısı Khorne.

Dünyalar arasındaki sınırda iki güçlü krallık nöbet tutar: Kislev’in yürekli savaşçıları ve Büyük Cathay İmparatorluğu. Ama her biri kendi sınavlarıyla kuşatılmış durumda. Artık her ikisinin de sınırı geçmek ve ordularını Kaos Diyarı’na göndermek için nedenleri var.

Dünya uçurumun kenarında duruyor. En ufak hareket, dünyayı felakete sürükler.

Ve bunu başarmak için planlar yapan biri var; yüce gücü kullanmaktan başka bir şey istemeyen kadim biri. Ancak başarılı olmak için bir şampiyona ihtiyacı olacak…

Yaklaşan çatışma herkesi yutacak. Ya iblislerinizi fethedin Ya da onları komuta edin.

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku