fbpx

Reklam

Uber’den 29 Ekim kampanyası: Herkese Türk Bayrağı hediye

0

Ülkemizde taksi çağırma uygulaması olarak hizmet gösteren Uber, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak bir kampanya başlattı. Kullanıcılar önümüzdeki Pazar günü ücretsiz olarak Türk Bayrağı edinebilecek.

Uygulama üzerinden UberBayrak kampanyasını kullanarak seçtiğiniz adrese bir adet Türk Bayrağı getirilmesi talep edebilirsiniz. Bayrak için getirme ücreti gibi herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Uber’in Hediye Türk Bayrağı Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Reklam

Ücretsiz Türk Bayrağı’nı edinebilmek için İstanbul veya Ankara’da bulunmanız gerekiyor. İzmir’deki kullanıcılar kampanyadan yararlanamayacak. 24 Ekim 2021 Pazar günü saat 11.00 ile 17.00 arasında taksi çağırma ekranında UberBayrak seçeneği belirecek. UberBayrak’ı seçtikten sonra adresinize taksiyi çağırarak bayrağı teslim alabilirsiniz. Taksiye binmenize veya herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Uber daha önce benzer hediyeler dağıttı. 23 Nisan’da çocuklara kitap, 14 Şubat ve yılbaşında çikolata hediye etti. Şimdi ilk kez bayrak hediye ediyor.

Uber – Araç çağırın Uber Technologies, Inc. Haritalar ve Navigasyon Ücretsiz Cihaza göre değişir

Uber Uber Technologies, Inc. Seyahat Ücretsiz 363,2 MB

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku