fbpx

Reklam

Twitter, gönderi birleştirme hizmeti Threader’ı satın aldı

0

Twitter’ın fazla kelime içeren gönderiler için seri Tweet şeklinde zincir paylaşım yapılmasına imkân tanımasının ardından, bunları bir makale gibi birleştiren uygulamalar popüler olmuştu. Bu hizmeti şimdi Twitter da sunuyor. 

Threader nedir?

Reklam

Twitter Blue ücretli abonelik kapsamında kullanıcılara gönderileri birleştirerek tek bir makale gibi okuma hizmeti sunuluyor. Bu hizmet popüler Threader uygulamasının kurucusu Marie Denis ile birlikte hazırlanmıştı. 

Twitter şimdi geliştirici ekibi tamamen satın aldığını duyurdu. Threader ekibi ve Marie Denis firmanın Longform adındaki gönderi okuma deneyimini iyileştirme bölümüne katılacak. Uygulama ise 15 Aralık itibariyle kapanacak. 

Longform bölümü Twitter Blue için okuma deneyimini iyileştirecek çözümler hazırlıyor. Gelecek dönemde gönderi okuma ile ilgili daha fazla yeniliğin Twitter Blue abonelerine sunulması bekleniyor. 
 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: