fbpx

Reklam

Tether, 160 Milyon dolarlık USDT’yi dondurma kararı aldı

0

Kasım 2017’de Tether, 30 milyon dolarlık USDT’nin çalınmasının ardından ihlal gerçekleştiren adresleri kara listeye almaya başladı. Şirket, aralık ayında 1 milyon doların üzerinde değere sahip bir adresi de dondurdu. Şimdi ise söz konusu üç adres var. USDT ihraççısı Tether, ihlaller nedeniyle 160 milyon dolarlık USDT’yi dondurdu. 

Tether, Düzenleyicilerle Birlikte Çalışıyor

Etherscan verilerine göre, stablecoin ihraççısı Tether, üç hesapta bulunan USDT fonlarını dondurma kararı aldı. Bu arada yukarıda bahsettiğimiz gibi Tether, Kasım 2017’den beri kara liste uygulamasını sürdürüyor. Bloxy’nin verilerine göre şirket, o tarihlerden bu yana toplamda 563 adresi kara listeye aldı.

Reklam

Konuyla ilgili açıklama yapan bir Tether sözcüsü şunları söyledi:

“Tether, emniyet güçlerinin talebi üzerine Ethereum blok zincirinde 160 milyon USDt içeren üç adresi dondurdu. Şu anda daha fazla ayrıntı açıklayamıyoruz”

Söz konusu üç adres artık fon taşıyamayacak. Tether, geçmişte şüpheli hesapları denetlemek için düzenleyicilerle birlikte çalıştığını söylemişti.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: