fbpx

Reklam

Take-Two’dan güzel haber: Daha fazla Red Dead Redemption oyunu gelecek

0

Geliştiriciliğini Rockstar Games‘in yaptığı oyun dünyasının en popüler yapımlarından olan Red Dead Redemption, her ne kadar şirketin diğer oyunu GTA kadar popüler olmasa da yine müthiş satış başarıları elde ediyor ve özellikle kalitesi ile oyuncuları kendine hayran bırakabiliyor. Geçtiğimiz saatlerde güzel bir haber geldi.

Daha Fazla Red Dead Redemption Oyunu Gelecek

Reklam

Geçtiğimiz saatlerde Rockstar Games’in bağlı olduğu şirket Take-Two’nun CEO’su Strauss Zelnick, şirketin sahip olduğu büyük seriler hakkında bir açıklama yaptı. Strauss Zelnick’in söylediğine göre Red Dead Redemption serisi daha uzun yıllar devam edecek ve birçok yeni Red Dead Redemption oyunu göreceğiz.

Strauss Zelnick hatta güzel bir benzetme yaparak “James Bond filmlerinin gelecekte döneceğinden emin olduğunuz gibi emin olabilirsiniz.” dedi. GTA serisinin devam edeceğini zaten birçok oyuncu biliyor ancak GTA 5‘in başarısından mı bilmiyoruz, yeni oyunu görmemiz biraz uzun sürdü. Umuyoruz ki Red Dead Redemption’ın yeni oyunu için de bu kadar beklemeyiz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: