fbpx

Reklam

Royole FlexPai 3 ortaya çıktı

0

Dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonunu üreten Çinli Royole o günden bu yana çalışmalarını sürdürüyor. 3 yıllık bir süreçte iki nesil telefon modelini piyasaya süren firma şimdi üçüncü nesli hazırlıyor. 

Royole FlexPai 3 geliyor

Royole rakiplerinin aksine sadece Çin sınırları içerisinde satış yapmayı tercih ediyor. Ve yine farklı olarak dışa doğru katlanan ekran konseptini benimsiyor. Yani ana ekranı katladığınızda çift ekranlı bir telefon ortaya çıkıyor. 

Reklam

Sertifika onaylarından sonra piyasaya çıkış için son hazırlıklarını yapan Royole FlexPai 3 yine dışa doğru katlanıyor. Çift kameranın yer aldığı yuvanın tam karşısında kapandığında zorlanmaması için bir girinti bulunuyor. 

7.2 inçlik bir ekranı olacağı iddia edilen telefonun 3360mAh kapasiteli bir bataryası mevcut. Bu bakımdan kullanım süreleri konusunda hayal kırıklığı olabilir. Henüz Royole FlexPai 3 için net bir çıkış tarihi mevcut değil. 
 

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku