fbpx

Reklam

PUBG: New State indirmeye sunuldu

0

Orijinal PUBG oyununun geliştiricisi Krafton tarafından geliştirilen ve 50 milyondan fazla ön kayıt ile büyük bir kitle kazanan PUBG: New State oyunu bugün itibariyle indirmeye sunuldu. 

PUBG: New State neler sunuyor?

PUBG: New State aslında mantık olarak farklı değil ancak bir devam yapımı olarak adlandırılıyor. Global Illumination ile grafik kalitesinin üst düzeye çıkarıldığı oyunda performans ta darboğaz yapmayacak şekilde optimize ediliyor. Vulkan API desteği bu konuda öne çıkıyor. 

Reklam

2051 yılında geçen hikayede TROI haritası ile oyuna başlarken yeni haritaların da kilidi açılabiliyor. 8×8 km boyutundaki alanda Drone ve destek talebi gibi çok çeşitli teknikler ile üstün gelmeye çalışıyorsunuz. 

PUBG imzalı optimize edilmiş silahlar yanında benzersiz silah ekleme sistemiyle özelleştirme de yapabiliyorsunuz. Geliştirici seçeneklerinin kapalı olmasını isteyen oyun 2GB RAM, 64-bit bir işlemci, Android 6.0 ve Vulkan 1.1 veya Open GL 3.1 gerektiriyor. 

PUBG: NEW STATE KRAFTON, Inc. Aksiyon Ücretsiz 1,4G

PUBG: NEW STATE KRAFTON Inc Oyunlar Ücretsiz 1,5 GB
 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: