fbpx

Reklam

Popüler mobil oyun Arena of Valor: Yeni Çağ ve One-Punch Man arasındaki işbirliği bugün başlıyor

0

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarına da giriş yapan Arena of Valor bildiğiniz gibi ismini de Arena of Valor: Yeni Çağ olarak değiştirdi. Ardından da Cumhuriyet Bayramı‘na özel içeriklerle Türk oyuncuları mutlu etti. Şimdi de de sevilen başka bir marka ile işbirliğine gidiyor.

Arena of Valor v One-Punch Man

Arena of Valor ve One-Punch Man‘in yaptığı işbirliği doğrultusunda ünlü karakterler Genos ve Terrible Tornado oyuna ekleniyor. Ayrıca AoV’nin tanınmış kahramanı Raz, yeni kostümüyle serinin ana karakteri olan Saitama’ya bürünecek ve “One-Punch Man” olarak rakipleriyle mücadele edecek.

AoV’nin uzman boksör kahramanı olan Raz’ın, One-Punch Man’in ana karakteri olan Saitama’nın görünümüne kavuşmasının yanı sıra oyunda etkinlik süresince çeşitli aktiviteler yer alıyor. Oyuncular, oyun içi görevleri tamamlayarak Raz’ın Saitama kostümünü ücretsiz olarak elde edebilecek. Arena of Valor: Yeni Çağ’ın bir diğer ünlü kahramanı Errol için de Genos kostümü bu iş birliği çerçevesinde oyuna ekleniyor.

Reklam

Popüler AoV kahramanı Krixi de animenin tanınmış karakterlerinden Terrible Tornado’nun kostümüne kavuşuyor. Terrible Tornado’nun animedeki görünümünü yansıtmak için doğa üstü güçlerinin etkileri kostümün becerilerine eklendi. Üstelik, nihai saldırısını serbest bıraktığında, korkunç ifadesi tek bir bakışla rakiplerini şok edecek. Oyunun mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Arena of Valor: Yeni Ça‪ğ‬ PROXIMA BETA PTE.LIMITED Oyunlar Ücretsiz 555,8 MB

Arena of Valor: Yeni Çağ PROXIMA BETA Aksiyon Ücretsiz Cihaza göre değişir

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku