fbpx

Reklam

Motorola’nın yaklaşan akıllı saati Moto Watch 100’ün görüntüleri ve özellikleri ortaya çıktı

0

Lenovo’nun sahibi olduğu Motorola yeni bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Lansman tarihi henüz belli olmayan ancak yıl bitmeden tanıtılacağı düşünülen Moto Watch 100‘ün render görüntüleri ve bazı teknik detayları ortaya çıktı. Görüntülere bakıldığında akıllı saat, dairesel bir ekran tasarımına sahip olacak.

Moto Watch 100 neler sunacak?

Motorola’nın tanıtmaya hazırlandığı akıllı saat, 360×360 piksel çözünürlüklü 1.3 inç büyüklüğünde LCD ekranla gelecek. 29 gram ağırlığında ve 42 x 46 x 11.9 mm boyutlarında olan Moto Watch 100’ün kordon genişliği 20 mm olacak.

Reklam

Akıllı saat, uyku takibi, ivme ölçer, jiroskop, kalp atış hızı izleme ve kandaki oksijen seviyesi ölçümü dahil olmak üzere temel sağlık ve fitness özellikleriyle birlikte gelecek. Ayrıca saat dahili GPS sunacak.

Bluetooth 5.0 bağlantı özelliğiyle gelecek Motorola Moto Watch 100, 355 mAh bataryaya sahip olacak. Saatin Wear OS’u çalıştırması bekleniyor.

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku