fbpx

Reklam

Marvel’s Avengers’ın PlayStation’a özel oynanabilir karakteri Spider-Man’den ilk video geldi

0

Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı geliştiriciliğini ise Crystal Dynamics’in yaptığı Eidos Montreal’in yaptığı Marvel’s Avengers‘ta bildiğiniz gibi birden çok Avengers karakterini kontrol edebiliyorsunuz. Geçtiğimiz saatlerde de merakla beklenen bir karakterin ilk videosu geldi.

Daha öncesinde duyurulduğu gibi Marvel’ın sevilen karakteri Spider-Man, Marvel’s Avengers oyununa eklenecek ve yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahipleri tarafından oynanabilecek. Geçtiğimiz saatlerde de Marvel’s Avengers’a eklenecek Spider-Man’in ilk tasarımı ve ardından da ilk videosu geldi. 

Reklam

30 Kasım’da gelecek olan bir güncelleme ile oyuna eklenecek Spider-Man karakteri ile birlikte diğer Avengers üyelerinin de katılabileceği birkaç görev de oyuna eklenecek. Bahsi geçen Spider-Man videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Marvel’s Avengers şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için erişilebilir durumda. 

Marvel’s Avengers Spider-Man Videosu

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku