fbpx

Reklam

KuCoin kendi metaverse’ünü geliştirecek

0

Önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, metaverse trendine katılan en son borsa oldu. Kısa bir süre önce yapılan açıklamada KuCoin borsası, popüler metaverse projesi Blocktopia ile iş birliğini duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre KuCoin ve Blocktopia, Meta Office adlı metaverse inşa edecek. KuCoin’in bu hamlesi kripto para topluluğunda çok önemli bir kilometre taşı olarak yorumlandı.

Reklam

KuCoin’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada . KuCoin Meta Office projesinin önde gelen kripto para borsası için çok önemli bir dönüm noktası olduğu belirtildi. KuCoin cephesinden yapılan açıklama şu şekilde:

“Blocktopia’daki yeni sanal evimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Blocktopia içinde bir KuCoin Meta Office’i kurduk”

KuCoin’in Blocktopia iş birliğinde inşa edeceği sanal ofiste katılımcılar VR deneyimi, Cyberpunk dekorasyonu, etkileşimli ofis mobilyaları yer alacak. Katılımcılar, KuCoin Office metaverse’ü üzerinden gelir elde edebilecek ve diğer katılımcılarla etkileşime girebilecek.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: