fbpx

Reklam

Kripto para borsası FTX, 420 Milyon dolar yatırım aldı

0

Önde gelen kripto para borsalarından FTX, kısa bir süre önce yaptığı açıklamayla B-1 yatırım turunda 420.690.000 dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım turu sonrasında FTX borsası 25 milyar dolar değerlemeye ulaştı.

Merkezi Bahamalar’da bulunan FTX’in 420.690.000 dolarlık yatırım turuna BlackRock ve Tiger Global dahil olmak üzere altmış dokuz yatırımcı katıldı. Elbette bu ilginin arkasında FTX borsasının çok kısa bir süre içerisinde kaydettiği devasa büyüme yatıyor.

Reklam

FTX cephesinden kısa bir süre önce yapılan açıklamada B-1 serisi yatırım turuna katılan yatırımcıların borsaya 25 milyar dolarlık değer biçitiği belirtildi ve böylelikle Temmuz ayındaki B Serisi etiket fiyatını yaklaşık %39 oranında artırdı.

FTX’in aynı süreçte kullanıcı sayısını %48 oranında arttırdığı ve işlem hacminde de %75’lik önemli bir yükseliş kaydedildiği ifade edildi.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: