fbpx

Reklam

Instagram kullanıcılara mola tavsiyesi yapacak

0

Bugün sosyal medya uygulamaları günümüzün bir kısmını ele geçirmeye başladı. Aklınızda olan bir fikir için girdiğiniz uygulamada kendinizi uzun süreler sonunda bambaşka bir konuda bulabiliyorsunuz. Buna yönelik farklı çözümler geliştirildi. 

Instagram mola verdirecek

Pek çok akıllı telefon ara yüzünde günlük uygulama kullanımlarınızı takip edebileceğiniz ve hatta sınırlayabileceğiniz özellikler yer alıyor. Instagram da kendi içerisinde bir mola özelliğini kullanıma sundu. 

Reklam

Mola Ver adıyla geliştirilen bu özellik kullanıcının belirlediği bir süre sonunda mola vermesi için uyarı yapıyor. Kullanıcının Ayarlar menüsünden aktif etmesi gereken özellik 10, 20 ve 30 dakikalık seçenekler sunuyor. 

Konusunda uzman isimlerle birlikte geliştirilen Mola Ver özelliği Aralık ayında küçük bir grupla testlere başlıyor. İşler yolunda giderse bir veya iki ay sonra yaygın kullanıma sunulacak. 
 

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku