fbpx

Reklam

GTA Trilogy’nin orijinal ve yenilenmiş sürümü arasındaki grafik farkını gösteren video geldi

0

Yayıncılığını Rockstar Games’in yaptığı popüler seri Grand Theft Auto’nun remaster sürümü Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ile orijinalin arasındaki grafik karşılaştırma videosu paylaşıldı.

Geçen hafta oyundan ilk video gelmesi ile birlikte birçok oyuncu tepki göstermişti çünkü oyuncular daha çok remake tarzında bir şey bekliyordu ancak oyun ufak yükseltmeler içeriyordu. Büyük ihtimalle oyunun en bariz yeniliği kontrollerin yeni nesil oyunlara göre ayarlanacak olması. Ancak grafik anlamında da yüksetlemeler olduğu aşikar, sadece oyuncuların beklediği gibi değil.

Reklam

Paylaşılan bu yeni videoyla da grafiklerin nasıl geliştirildiğini daha net bir şekilde görebiliyoruz. Çevre tasarımlarının en bariz geliştirmeyi aldığını söyleyebiliriz. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, daha önce de söylentisi çıktığı gibi 11 Kasım’da PC, Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

GTA Trilogy Grafik Karışılaştırma Videosu

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: