fbpx

Reklam

GTA Trilogy, yeni tasarımlarıyla sosyal medyada gündem oldu: İşte o komik görüntüler

0

Yayıncılığını Rockstar Games’in yaptığı popüler seri Grand Theft Auto’nun remaster sürümü Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, sosyal medyada gündem oldu.

Bildiğiniz üzere bu paket ile birlikte GTA 3, Vice City ve San Andreas‘ın yenilenmiş sürümleri piyasaya sürüldü. Karakterler ve çevre tasarımları yenilenirken oyunun uzak mesafe çizimi de arttı. Ancak bu durum bazı komik sonuçlar yarattı. Özellikle uzak mesafe çizimi konusunda oyun eski olduğu için haritanın daha uzak bölgelerini görmek pek de tatmin edici bir görüntü sunmadı.

Reklam

Ayrıca geliştirilen karakter tasarımları da bazı karakterlerin orijinaline göre çok garip olmasına yol açtı. Bahsi geçen durumlarla ilgili görseller de sosyal medyada, özellikle Reddit’te bir hayli ünlü oldu. Bahsi geçen o görsellerden bazılarını aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, şu anda PC, Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için erişilebilir durumda. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: