fbpx

Reklam

GTA 6 ve Red Dead Redemption’la ilgili yeni söylentiler çıktı: “GTA 6’nın geliştirme süreci tam bir kaos”

0

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Rockstar Games’in yaptığı GTA ve Red Dead Redemption ile ilgili yeni söylentiler ortaya çıktı.

GTA 6’dan Kötü, Red Dead Redemption’dan Güzel Haber

Özellikle GTA ile ilgili birçok bilgi sızdıran Rockstar Mag’den Chris, şirketin en önemli iki serisi hakkında bazı iddialarda bulundu. Söylediğine göre GTA 6’nın geliştirme süreci şu anda bir karmaşanın ortasında.

Reklam

Belirtilenlere göre oyunun geliştirilmesine Dan Houser ayrılınca yeniden başlanmış. 2019’da ise hikaye ve oynanışla ilgili ciddi değişikliklere gidilmiş. Hatta oyunun 2020’de duyurulması bekleniyormuş ancak ne yazık ki böyle bir şey gerçekleşmedi. Bu söylentiler de aslında oyunun neden bu kadar geciktiğini bir göstergesi olabilir.

Güzel haber ise Red Dead Redemption‘dan. Bildiğiniz gibi serinin ilk oyunu sadece konsollar için çıkış yaptı. Bu yüzden de oyuncular uzun bir süredir oyunun yeni nesil konsollara ve PC’ye gelmesini bekliyor. Söylentiye göre aynı GTA Trilogy’de olduğu gibi Red Dead Redemption PC ve yeni nesil konsollar için geliştiriliyor. Kısaca bir remake tarzında değil, sadece yenilenmiş kontroller ve geliştirilmiş grafikler. Tüm bunların yalnızca söylentiden ibaret olduğunu belirtelim.

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku