fbpx

Reklam

Google Pixel katlanabilir telefonu ortaya çıktı

0

Google’ın katlanabilir Pixel akıllı telefonu üzerinde çalıştığı Android 12L beta sürümlerinde ortaya çıkmıştı. Şimdi ise telefona ait tanıtıcı rehber animasyonlar da görünmeye başladı. Google Pixel Fold katlanabilir telefonu yakında geliyor. 

Google Pixel Fold katlanabilir telefonu ne zaman geliyor?

Google Pixel Fold katlanabilir telefonunun geçtiğimiz yıl sonlarında piyasada olacağına dair iddialar mevcuttu ancak kaynaklar Google’ın bazı bileşen siparişlerini iptal ettiği gündeme gelmişti. Bu bakımdan en geç 2022 yılının ikinci yarısına yönelik bir beklenti oluşmuştu. 

Reklam

Android 12L ikinci beta sürümünde SIM kart girişine ilişkin ortaya çıkan animasyonlar bunu doğrular nitelikte. Animasyonu inceleyenler ekranın açıldığı zaman 7.6 inçlik boyutta ve 7:8 görüntü oranında olduğunu hesap etmiş. 

Google Pixel Fold katlanabilir telefonun neler sunacağı bilinmiyor ancak en azından Snapdragon 8 Gen 1 olacağına şüphe yok. Yıl içerisinde ortaya çıkacak yeni güncellemeler ile birlikte katlanabilir telefonun gidişatı hakkında da net bilgilere sahip olabileceğiz. 
 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: