fbpx

Reklam

GOG’da yıl sonuna kadar 4 oyun hediye edilecek: İlk oyun erişime açıldı

0

Steam’in büyümesinin ardından bildiğiniz gibi birçok oyun şirketi kendi dijital oyun platformunu oluşturmaya başladı. Her şirketin kendi platformu olması zaman zaman tat kaçırsa da çeşitli indirimlerden yararlanabiliyor olmak güzel bir durum. Geçtiğimiz saatlerde de GOG üzerinde bir indirim başladı.

Ay Boyunca 4 Oyun Ücretsiz

Reklam

GOG’daki indirimler ne yazık bizleri çok da ilgilendirmiyor çünkü oyunlar dolar üzerinden satılıyor. Doların 14’ün üzerinde olduğunu düşünürsek 10 dolarlık bir oyun bile ülkemizde 140 TL’yi aşıyor. Ancak indirimler dışında bizlerin de faydalanabileceği bir güzel haber var.

GOG, aralık ayı boyunca 4 oyun hediye edeceğini açıkladı. İlk ücretsiz oyun ise Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Oyunu 15 Aralık 17:00’ye kadar hesabınıza eklerseniz oyun tamamen sizin olacak. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz. GOG’un vereceği diğer 3 ücretsiz oyunun tarihleri ise sırasıyla 23 Aralık, 27 Aralık ve 3 Ocak.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: