fbpx

Reklam

Elon Musk sözünü tuttu: Tesla, uzaydan interneti Supercharger şarj istasyonlarına getirdi

0

Tesla, araç sahiplerinin elektrikli otomobillerini şarj ederken uydu internet hizmetine erişmesini sağlamak için Supercharger şarj istasyonlarına Starlink antenleri kurmaya başladı. Şirket CEO’su Elon Musk, Supercharger deneyimini daha iyi hale getirmek için şarj istasyonlarında ücretsiz WiFi bağlantısı sunma sözü vermişti.

Elbette ki nihai amaç insanların şarj isyasyonlarında geçirdiği süreyi kısaltmak ancak Tesla sahiplerinin şu anda istasyonlarda 30 dakikadan fazla zaman harcadıkları bir gerçek.

Supercharger deneyimi daha iyi hale geliyor

Reklam

Genellikle bu süre bir şeyler atıştırmak veya tuvalet ihtiyacını gidermek için kullanılsa da şirket, arabada film ve dizi izlenmesine olanak sağlayan Tesla Theater ve çeşitli oyunlar içeren Tesla Arcade gibi araç içi eğlence uygulamaları da sunuyor.

Aylık 10 dolar ücret karşılığında Premium Bağlantı aboneliği satın alan kullanıcılar, Tesla’nın LTE hücresel hizmeti üzerinden bu özellikleri kullanabiliyorlar. Ödeme yapmak istemeyenler ise otomobilleri WiFi ağına bağlıyken bu hizmetlere erişim sağlayabiliyor.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: