fbpx

Reklam

Disney+ Türkiye’ye geliyor: Türkiye için işe alımlar başladı

0

Video akış platformları özellikle pandemi döneminde bildiğiniz gibi daha da popüler hale geldi ancak ne yazık ki bazı platformlar ülkemizde erişime açık eğil. Ülkemizde en çok beklenen platformların başında da Disney+‘ın geldiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz saatlerde güzel bir detay dikkat çekti.

Türkiye’de İşe Alımlar Başladı

Reklam

LinkedIn üzerinde Disney Plus’ın resmi hesabında Türkiye Disney Plus için işe alımlar başlamış durumda. Buradaki sayfadan iş ilanlarına bakabilirsiniz. İş ilanlarına baktığımızda İnsan Kaynakları gibi önemli bölümlerin bile daha yeni alındığını görebiliyoruz. Bu da aslında önümüzdeki ilk birkaç ay içerisinde gelmeyeceklerini gösteriyor. Ayrıca ilanlar hibrit ve ofisten olarak da ayrılmış.

Yine de iş ilanlarının açılmış olması 2022 yılında platformun ülkemizde erişime açılacağını gösteriyor diyebiliriz. Şu an için en büyük soru işareti ise platformun ücreti. TL’nin her geçen saniye yaşadığı değer kaybı bu tarz şirketlerin planlarını etkileyecek mi bu da büyük bir soru işareti.

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku