fbpx

Reklam

Disney+ etkinliğinde gösterilen tüm Marvel yapımları: Spider-Man, X-Men ve daha fazlası

0

Bildiğiniz gibi Disney, Disney+ isimli bir video akış platformu bulunuyor. Bu platform üzerinden de özellikle Marvel ve Star Wars markasına ait diziler görüyoruz. Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen Disney Plus Day etkinliğinde de yeni diziler duyurulurken bir yandan da duyurulan dizilerden yeni görüntüler görebildik.

Disney+ Etkinliğindeki Tüm Marvel Yapımları

X-MEN ’97

X-Men: The Animated Series’in direkt olarak devamı olacak yeni X-Men animasyonu hakkında ne yazık ki şu anda pek fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak 2023 yılında yayınlanacak vehikaye olarak da kalan yerden devam edecek. Eski seslendirmenlerin çoğu dönecek.

She-Hulk

Daha öncesinde duyurulan She-Hulk dizisinden ilk video geldi. Dizi 2022 yılında yayınlanacak ve başrolünde Tatiana Maslany oalcak. Aynı zamanda Mark Ruffalo da Hulk oalrak dizide yer alacak. 

Echo

Etkinlikte duyurulan dizilerden biri de Echo. Bu karakteri büyük bir ihtimalle ilk kez önümüzdeki ay yayınlanacak olan Hawkeye dizisinde göreceğiz. Dizinin logosunu da yukarıda bulabilirsiniz.

Spider-Man: Freshman Year

Spider-Man: Freshman Year, isimli yeni animasyon dizisi de yine etkinlikte duyurulan yapımlardan birisi. Peter Parker’ın ilk Spider-Man yıllarına odaklanacak.

Reklam

Agatha: House of Harkness

Agatha: House of Harkness dizisi de WandaVision dizisinde tanıdığımız Agatha Harkness karakterine odaklanan bir dizi olacak. Ne yazık ki daha fazla detay bilinmiyor.

Marvel Zombies

Daha önce What If..? dizisinde de gördüğümüz ve çizgi roman serisi de olan Marvel Zombies’in animasyon dizisi duyuruldu.

Moon Knight

Moon Knight dizisinin başrolünde Oscar Isaac ve Ethan Hawke olacak. 2022’de yayınlanması bekleniyor.

Secret Invasion

Samuel L. Jackson’ın başrolünde olacağı Secret Invasion dizisinden ilk görsel geldi.

Ms. Marvel

Önümüzdeki yılın başlarında gelmesi beklenen Ms. Marvel dizisinden ilk video geldi. Dizide Captain marvel’ı yani Brie Larson’ı da göreceğiz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: