fbpx

Reklam

Cut the Rope: BLAST indirmeye sunuldu

0

Mobil oyun dünyasının öncü ve en beğenilen serilerinden birisi Cut The Rope yeniden karşımızda. İlk dönemlerdeki fizik tabanlı salınım mekaniklerini yavaş yavaş bir kenara bırakan ZeptoLab ekibi daha popüler türlere yöneliyor. 

Cut the Rope: BLAST neler sunuyor?

Cut the Rope: BLAST popüler renk eşleme türüne giriş yaparak biraz daha geniş kesimlere hitap etmeyi amaçlıyor. Öncekilerin aksine ZeptoLab bu kez Skywalk adındaki bir geliştiriciye yeni oyununu ısmarlamış. Bu geliştirici daha çok RPG tarzındaki oyunları ile biliniyor. 

Oyunda taşları, hareket ettirmekle değil iki veya daha fazla karonun üzerine tıklamakla yok ediyorsunuz. Bölüm bölüm ilerlediğiniz oyunda farklı güçlendirmeler ve karakterlerin kilidi açılıyor. Ayrıca çeşitli görevleri de bu şekilde yerine getirebiliyorsunuz. 

Reklam

Topladığınız yıldızlar ve geçtiğiniz bölüm sayısı sürpriz sandıkları açmanızı sağlıyor. Sürekli olarak yeni bölümler ve görevler eklenecek olan oyun çevrim dışı da oynanabiliyor. Elde ettiğiniz puanlarla global tabloda yarışabiliyorsunuz. 

Cut the Rope: BLAST SKYWALK Oyunlar Ücretsiz 264 MB

Cut the Rope: BLAST SKYWALK Bulmaca Ücretsiz 148M

 

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku