fbpx

Reklam

Call of Duty: Vanguard için işler kötü gidiyor: Son 14 yılın en kötü çıkışını yaptı

0

Yayıncılığını Activision’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Sledgehammer Games ve Treyarch’ın yaptığı yeni Call of Duty oyunu Call of Duty Vanguard, bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda çıkışını yaptı. Ancak bu sefer işler biraz kötü gidiyor.

Son 14 Yılın En Kötüsü

Reklam

GamesIndustry.biz geçtiğimiz günlerde Vanguard’ın bir öndeki oyun olan Black Ops Cold War‘a oranla fiziksel ve dijital satışlarının yüzde 40 düştüğünü gösteren bir rapor yayınladı. Bu raporu da geçmişe dönük verilerle karşılaştırdığımızda Vanguard’ın son 14 yıldaki en kötü çıkışı yapan Call of Dtuy oyunu olduğunu görüyoruz.

Call of Duty Vanguard, 14 yıl önce çıkışını yapan ve seriyi modern savaşlara götüren Modern Warfare’in çıkışından daha iyisini durumda. Aslında İkinci Dünya Savaşı teması oyuncular tarafından istenen bir temaydı ancak görünen o ki asıl Call of Duty kitlesi yeni oyun için pek de heyecanlı değil. Oyun şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için erişime açık durumda. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: