fbpx

Reklam

Battlefield 2042, sesli sohbet ile gelmeyecek

0

Bu yılın en beklenen oyunlarından Battlefield 2042, 19 Kasım’da çıkacak. Ön sipariş verenler için erişime açılmış olan oyun, hayranların önem verdiği bir sosyal özellikten mahrum kalacak.

Sesli sohbet, oyuna daha sonra eklenecek

Reklam

Geliştirici DICE’in Polygon’a bildirdiğine göre Battlefield 2042’nin çıkışında sesli sohbet olmayacak. Stüdyo, sesli sohbetin neden çıkışta olmayacağına dair ise bir açıklama yapmadı ancak arkadaşları ile Battlefield oynamayı planlayan insanların birçoğunun canı oldukça sıkılmışa benziyor. 128 kişiye kadar oyuncu desteği sunan Battlefield 2042’nin bu önemli özelliğe ne zaman kavuşacağı ise bilinmiyor.

Arkadaşları ile oynamak isteyen hala Discord gibi sosyal medya platformlarını kullanabilir ancak yabancılar ile sesli sohbetten arkadaşlık kurulma şansı, oyunun çıkışında mümkün olmayacak. Ayrıca Polygon’un belirttiğine göre Battlefield 2042’nin işaretleme/ping sistemi oldukça kaotik bir kullanıma sahip. İlk tanıtıldığında inanılmaz dikkat çeken Battlefield 2042’ye olan ilgi her geçen gün biraz daha azalıyor.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: