fbpx

Reklam

Apple’dan Android kullanıcıları için AirTag arama uygulaması: Tracker Detect

0

Apple, Tracker Detect adlı yeni bir Android uygulaması kullanıma sundu. Google Play mağazasında yayınlanan uygulama, Android akıllı telefon sahiplerinin yakınlarda AirTag veya diğer Bul uyumlu takip cihazlarının olup olmadığını öğrenmelerini sağlıyor.

Tracker Detect’in açıklamasında “Birinin konumunuzu izlemek için AirTag veya başka bir cihaz kullandığını düşünüyorsanız, bulmak için tarama yapabilirsiniz” şeklinde bir ifade yer alıyor. Uygulamanın ayrıca bazı kablosuz kulaklık modellerini de algılayabildiğini belirtelim.

Hırsızlık gibi kötü amaçlar için kullanılıyor

Reklam

Tracker Detect, en az 10 dakika boyunca yakınlarınızda AirTag veya uyumlu bir takip cihazı olduğunu tespit ederse, uygulamayı kullanarak cihazın ses çalmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle nerede olduğunu kolayca bulmanız mümkün oluyor.

Takip cihazları son zamanlarda kötü amaçlar için kullanılmaya başlandı. Kanada’da otomobillerin tamponuna veya çamurluğuna AirTag gizleyen hırsızların bu yöntemle araba çaldıkları ortaya çıkmıştı. Tracker Detect uygulamasını aşağıdaki bağlantı aracılığıyla indirebilirsiniz.

Tracker Detect Apple Araçlar Ücretsiz 19M

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: