ŞOK Market 81 İlde 5000 Personel Alacak


0

Dünya ve Türkiye’deki tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımıza abone olun.

https://t.me/politizasyonhttps://t.me/isgrubu

Şok marketler tarafından duyuru yayımlandı. Yapılan son dakika açıklamasında, Korona pandemisi nedeniyle alınan tedbirlere yer verilirken , markete gelmeden online alış veriş imkanı ve ücretsiz teslim hizmetinin de başladığına yer verildi. Bu proje kapsamında 5 bin yeni personel alımı yapılacak.

Şok marketler tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada, coronavirüs pandemisi nedeniyle vatandaların evlerinde kalmaları gerektiğine yer verildi. Vatandaşların evde kalmaları , alış verişlerini ücretsiz şekilde adreslerine teslim edeceklerinin belirtildiği açıklamada 5 bin yeni personel alımı yapılacağına yer verildi. 

Bu açıklama sonrası Şok Marketlerin online market servisi , tüm Türkiye ‘de uygulanmaya başladı. Ücretsiz şekilde adrese teslim çalışan Şok marketler online market servisi için 5 bin yeni personel alımı da yapılacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Şok Marketler CEO ‘su Uğur Demirel,  “Toplum olarak içinde bulunduğumuz bu zor dönemde bu hizmeti başlatmanın bizim için anlamı büyük. İnsanların güvenilir gıdaya ulaşması için 30.000 çalışanımız ve iş ortaklarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Onlara da ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Toplumumuzun kendisini rahat hissetmesi için üzerimize düşen görevleri yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle ücretsiz olarak adrese teslimat hizmetini başlattık” diyerek yeni kampanyanın başladığını ifade etti.

5 BİN PERSONEL ALINACAK

Bu yeni proje kapsamında yeni personel alımları da yapacaklarını ifade eden ve personel alımları için başvuruların başladığını söyleyen Demirel, “Hem adrese teslimat hizmeti kapsamında hem de açmayı planladığımız yeni mağazalarla birlikte 2020 yılında toplam 5.000 kişiyi istihdam etmeyi hedefliyoruz” dedi.

ŞOK MARKET İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şok market personel alımı başvurusu internet üzerinden yapılır. İnternet üzerinden başvuru formunu doldurarak marketin iş ilanlarına müracaatınızı yapabilirsiniz. Hem adrese teslimat hizmeti hem de açılacak yeni mağazaların personel eksiğini karşılamak için yapılacak personel alımında başvuru formuna, Şok marketin İnsan Kaynakları sayfasından ulaşabilirsiniz.

https://www.sokmarket.com.tr/insan-kaynaklari/sokta-kariyer/is-basvuru-formu

Yukarıdaki linki kopyalayın ve yeni sekmede açın. Açılan sayfada başvuru formu karşınıza çıkacak. Bu formu eksiksiz şekilde doldurarak Şok market iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Hay aksi! Hay aksi!
0
Hay aksi!
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
geeky geeky
0
geeky
Aşk Aşk
0
Aşk
Ha Ha Ha Ha
0
Ha Ha
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Zafer! Zafer!
0
Zafer!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Bildirimleri Aç    Evet Hayır