fbpx

Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Uluslararası camiada Soros ne ise Kavala o

0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

(F-35) Şu anda alt düzeyde görüşmeler söz konusu. Ama biz bu 1 milyar 400 milyon dolarımızı öyle veya böyle alacağız.

(F-35) Roma’daki G20’de Biden ile konuşacağız. ‘Ne yapıyoruz, ne oluyor’ diye soracağız. Hiçbir şekilde Türkiye’nin haklarının yenmesine fırsat vermeyiz.

10 büyükelçinin Osman Kavala çağrısı

Uluslararası camiada Soros ne ise Kavala o. Bunlar para ile istedikleri yeri istedikleri gibi sallamaya çalışıyorlar. Bunların iyi takip edilmesi lazım.

AİHM bir karar almış. Bu Kavala denilen Soros artığıyla ilgili olarak Türkiye’yi adeta burada mahkum etmek istiyorlar. 10 tane büyükelçi bu açıklamayı niye yapar? Bu Soros artığını savunanlar, bunu nasıl bıraktırırız gayreti içindeler.

Bu Soros artığını savunanlar, bunu nasıl bıraktırırız gayreti içindeler. Türkiye’ye böyle bir ders vermek haddinize mi sizin? Kimsiniz siz?

Söyledim Dışişleri Bakanımıza, bizim bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz.

İdlib

(İdlib) Gereği neyse onu yapmaya ve bütün ağır silahlarımızla cevabını vermeye devam ediyoruz. Bu işi kendi akışına bırakamayız.

Seçim zamanında yapılacak

Seçim zamanında yapılacak. Türkiye, seçimlerin zamanında yapılması olayını yaşayacak. O tarih de Haziran 2023’tür.

“FETÖ, Güney Afrika’da da yavaş yavaş çökmeye başladı”

(Afrika’da) Maarif Vakfına katılımlar FETÖ’nün artık buralarda çöküşü anlamına gelir. FETÖ, Güney Afrika’da da yavaş yavaş çökmeye başladı.

Şu anda Afrika şunu çok iyi görüyor, diyorlar ki ‘Sizin buraya gelişleriniz artık Batı’nın Afrika ile ilişkilerini de derdest ediyor.’ Afrikalı memnun.

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku