fbpx

Reklam

Akşener: İçişleri bakanları dedikodu yapmaz

0

Akşener’in açıklamasından öne çıkanlar şu şekilde:

İstanbul Sözleşmesi yüzlerce kadını şiddetten koruyacak olan bir sözleşmeydi. Bu ülkenin kadınları yerine birkaç Taliban kafalının aklına uydular.
Kabadayılık yapan tosunlara buradan sesleniyorum. 2011’i hatırlayın, bizzat Sayın Bahçeli’ye neler dendi bu ülkede. O kabadayılığı gösteremeyen ağzı dili lal olmuşlar. Elinizde bilgisayar vardı, bugün sizin elinize zülfikar verilmişse buyrun kesin kafamı görelim.
Laf var, icraat zero. İçişleri bakanları dedikodu yapmaz muhterem, bizim üzerimizden makamını muhafaza etmek için atraksiyon yapıyorsun ama seninle ilgilenmiyoruz.
Onlar istedikleri dümeni çevirsinler, biz milletimizle buluşmaktan vazgeçmeyeceğiz. İstedikleri kadar olay çıkarsınlar, Siirtlinin, Batmanlının derdini dinlemekten vazgeçmeyeceğiz. Bu memlekette Türk ile Kürt’ün karşı karşıya getirilmesine payanda olmayacağız.
Demin heyecanla konuşurken Sayın Öcalan demişim, sizlerden ve milletimden özür dilerim, aklımın ucundan geçmez bebek katiline ‘Sayın’ demek.

Reklam

Politizasyon

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku