fbpx

Reklam

Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı başvuruları başladı

0

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ile 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 45/A maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile toplam 12.000 sözleşmeli sağlık personel alım ilanı yayımlandı.

EN AZ LİSE MEZUNU SAĞLIK PERSONEL ALIMI BAŞVURU DETAYLARI BELLİ OLDU

En az lise mezunu adayların başvuru yapacak 12 bin personel alım ilanına ön lisans ve lisans düzeylerinde tercih yapılabilecek sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarının ve başvuru şartlarının bulunduğu KPSS-2020/14 Tercih Kılavuzu, ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden yayınlanacağı duyuruldu.

Reklam

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU TARİHİ

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru tarihi olarak 1 Aralık – 7 Aralık 2020 tarihleri arasında tercih kılavuzunda belirtilen kurallara göre ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve şifresini girerek yapabileceği aktarıldı.

Abdülhamid TÜRK

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku