fbpx

Reklam

Hakkımızda

Politizasyon, 2019’un Aralık ayında kurduğumuz hızlı, tarafsız ve güvenilir haber platformudur. Vizyonu ve amacı sadece haber yapmak olmayan, aynı zamanda ana medyada kendine yeterince yer bulamamış ama bizler için çok önemli olan gelişmeleri aktaran bir topluluktur.

Ana medya organlarının sosyal medya hesaplarına baktığımız zaman, sosyal medyanın potansiyelini henüz keşfedememiş olduklarını, sosyal medyaları siteleri için bir aracı olarak kullandıklarını, hatta bunu yaparken neredeyse haberin aslıyla alakalı hiçbir bilgi vermediklerini farkettik. Ülke ve dünya gündemini büyük bir dikkatle takip eden bizim gibi kullanıcılar için öncelikle kendi isteklerimizi ön plana alarak nasıl bir haber platformu istediğimizi kendimize sorduk.  Ardından Politizasyon projesini kurma kararı aldık.

Reklam

Politizasyon, haberlerini website çizelgesi içinde değil, aktif olarak insanların kullandığı sosyal medya hesabında paylaşıyor. Kullanıcıların haberlerini okurken başka bir websiteye girmek istemediğini, elinin altında; şu an bulunduğu platformdan rahatça okumaktan keyif aldığını farkettiğimiz için bunun daha uygun olduğunu düşündük. 

Bizlere yaptığınız bağışlarla kendimizi kurumsallaşma yolunda daha fazla geliştirecek, projelerimizi hayata geçirmemizde cansuyu olacaksınız.

Reklam

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku