fbpx

Reklam

ABD’li senatör Biden hakkında ‘ülke için bir felaket’ nitelemesinde bulundu

0

Russia Today (RT) televizyonunun aktardığı üzere ABD’li Cumhuriyetçi Senatör Ric Scott, Joe Biden’ın başkanlığını ABD için bir felaket olarak nitelendirdi.

Scott, “(Biden) görevde kaldığı dokuz ay içinde, Amerikan ailelerinin çıkarlarına gerçekten hizmet eden politika yerine radikal sosyalist bir rotadan ilerleyerek, Amerika’yı tehlikeli derecede düşük değerlere getirdi” açıklamasında bulundu.

Reklam

ABD’li senatöre göre Amerikan gayrisafi yurtiçi hasılası (GSYİH) üçüncü çeyrekte “Biden yönetiminde yükselen enflasyon ve tedarik zincirindeki kriz ortamında” düşüş kaydetti. Scott, ABD Başkanı’nın yanlış kararlarının ‘neredeyse her şeyin’ fiyatının artmasına neden olduğunu vurguladı ve ekledi:

“Joe Biden yönetiminde Amerikalılar artık iki ucu bir araya getiremez oldu. ABD tam bir ekonomik çöküş yaşamadan başkanımızın uyanıp dinleme zamanı.”

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: