fbpx

Reklam

8 yaşındaki kızları için ambulans çağırmak yerine dua ritüeli yapan anne ve baba, cinayetle suçlandı

0

Toowoomba Chronicle’ın haberine göre, Avustralya’da yaşayan 50 yaşındaki Jason Richard Struhs ve 46 yaşındaki eşi Kerrie Elizabeth Struhs evde ölü bulunan kızlarını öldürme ve ona işkence etmekle suçlanarak tutuklandı.

Olay, Cuma günü Struhs ailesinin Toowoomba’daki evinde yaşandı. İddiaya göre çiftin 8 yaşındaki kızı Elizabeth Cuma akşamı ağır bir şekilde hastalandı. Ancak Struhs çifti, kızlarını hastaneye götürmek ya da ambulans çağırmak yerine yakın dindar dostlarını eve çağırarak Elizabeth’i kurtarması için Tanrıya dua etmeyi tercih etti.

Elizabeth’in söz konusu ihmal nedeniyle hayatını kaybettiği ve cesedinin ertesi gün ailesinin evinde bulunduğu bildirildi.

Reklam

Olaya ilişkin açılan soruşturmada anne ve baba Struhs, cinayet, işkence ve yaşamın gerekliliklerini yerine getirmekte başarısız olmakla suçlandı.

Çıkarıldıkları duruşmada hiçbir duygu ifadesi göstermeyen ebeveynler, avukat tutma haklarını da kullanmak istemedi.

Görgü tanıkları verdikleri ifadede, Elizabeth’in hayatını kaybettiği gece Struhs ailesinin evinde büyük bir kalabalık gördüklerini belirterek, ayrıca yüksek sesli müzik duyduklarını kaydetti.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

%d blogcu bunu beğendi: